Centrale telefoniczne, aparaty telefoniczne, okablowanie strukturalne (sieci strukturalne) - DERCOM, Warszawa Centrale telefoniczne, aparaty telefoniczne, okablowanie strukturalne (sieci strukturalne) - DERCOM, Warszawa
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 86/38, 02-722 Warszawa

Centrale telefoniczne / Terminale AVAYA

Strona główna  Centrale telefoniczne / Terminale  Centrale telefoniczne / Terminale AVAYA
 
Centrale telefoniczne / Terminale AVAYA

Centrale telefoniczne Avaya - moduły bazowe i rozszerzeń

Rodzina centrali telefonicznych Avaya IP Office została specjalnie zaprojektowana, aby dostarczać rozwiązania dla złożonych projektów telekomunikacyjnych w obszarach małej i średniej przedsiębiorczości z w miarę prostymi, aczkolwiek mocnymi narzędziami do ich realizacji.

Centrala telefoniczna Avaya IP Office oferuje pełną funkcjonalność głosową z jednakowym potencjałem zarówno na rynku telefonii tradycyjnej jak i konwergentnej. Dostarcza jednocześnie rozwiązania w obszarze transmisji danych - również w sieciach rozległych - wraz z niezbędnymi dla klientów aplikacjami.

Centrala telefoniczna Avaya IP Office jest rozwiązaniem typu "wszystko w jednym" za przystępną cenę.

Nie potrzeba kilku różnych sieci, aby móc zaspokoić wiele różnorodnych potrzeb telekomunikacyjnych.

Jeżeli zaczynamy od telefonii standardowej i ewoluujemy w kierunku konwergencji głosu i danych, oferując swoim klientom jakość usług centrum kontaktowego, lub też chcemy połączyć kilka lokalizacji w sieć IP - to Avaya IP Office służy takim rozwiązaniem.

Platforma IP i nasze niewątpliwe przewodnictwo w dziedzinie telefonii IP tworzą wspólnie wszechstronny i mocny kręgosłup dla komunikacji w biznesie.

Centrala telefoniczna Avaya IP Office jest dostępna na czterech różnych platformach wraz z modułami rozszerzeń dla linii wewnętrznych i łączy (trunków). Moduły bazowe to: IP401, IP403, IP406 i IP412. Moduł IP401 jest przeznaczony dla obszarów małej przedsiębiorczości, natomiast moduły IP403, IP406 i IP412 są przeznaczone dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Każdy moduł bazowy przed dostarczeniem do klienta jest wstępnie konfigurowany w zakresie odpowiedniej dla siebie ilości numerów wewnętrznych (2-256) i trunków (do 120).
Do góry

Terminale Avaya

Do góry
Copyright © 2004-2007 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne DERCOM. Projekt strony MORTUMUS Marketing w wyszukiwarkach