Centrale telefoniczne, aparaty telefoniczne, okablowanie strukturalne (sieci strukturalne) - DERCOM, Warszawa Centrale telefoniczne, aparaty telefoniczne, okablowanie strukturalne (sieci strukturalne) - DERCOM, Warszawa
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 86/38, 02-722 Warszawa

Centrale telefoniczne / Terminale ALCATEL

Strona główna  Centrale telefoniczne / Terminale  Centrale telefoniczne / Terminale ALCATEL
 
Centrale telefoniczne / Terminale ALCATEL

Centrala telefoniczna Alcatel OmniPCX Office

W dniu dzisiejszym nie tylko duże firmy, ale także małe i średnie potrzebują zaawansowanej e-kominikacji, aby rozwijać się i być konkurencyjnymi. Oznacza to infrastrukturę LAN, usługi sieciowe, e-mail, dostęp do internetu oraz zaawansowany system telefoniczny umożliwiający wdrożenie systemów wspomagających takich jak Call Center i CRM. A wszystko dostępne w jednym pudełku: centrala telefoniczna Alcatel OmniPCX Office.
Do góry

Terminale Alcatel Reflex

Najnowsza generacja terminali Reflex TM firmy Alcatel zmienia dotychczasowe znaczenie słowa "telefon". Oddajemy do dyspozycji Państwa, łątwa w rozszerzalną i przenośną stację roboczą, przygotowaną do wzbogacenia zarówno o nowe technologie interfejsu użytkownika, jak i różnorodne technologie systemowe, sieciowe i komputerowe. Dzięki zastosowaniu rozszerzenia plugware wydajność każdego pracownika będzie wzrastać, podobnie jak i zadowolenie z zadowolenie z pracy. W rezultacie zaoszczędzamy czas i pieniądze.
Do góry
Copyright © 2004-2007 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne DERCOM. Projekt strony MORTUMUS Marketing w wyszukiwarkach