Centrale telefoniczne, aparaty telefoniczne, okablowanie strukturalne (sieci strukturalne) - DERCOM, Warszawa Centrale telefoniczne, aparaty telefoniczne, okablowanie strukturalne (sieci strukturalne) - DERCOM, Warszawa
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 86/38, 02-722 Warszawa

Centrale telefoniczne Panasonic

Strona główna  Centrale telefoniczne / Terminale  Centrale telefoniczne Panasonic
 

Centrale telefoniczne Panasonic


Analogowe i cyfrowe systemy telefoniczne dla biur, małych i średnich firm. Dostawca central telefonicznych na polski rynek od wielu lat.

Panasonic Polska jest częścią Matsushita Electric Industrial, jednego z największych koncernów elektronicznych na świecie, sprzedającego swoje wyroby pod nazwami handlowymi: Panasonic, Technics, National i Ramsa. W Polsce sprzęt telekomunikacyjny sygnowany nazwą Panasonic jest jednym z częściej kupowanym wyposażeniem biura. Centrale telefoniczne z serii KX-TD firmy PANASONIC od wielu lat cieszą się na polskim rynku dużym uznaniem wśród małych i średnich firm. Elastyczność i bogate wyposażenie opcjonalne pozwalają zaspokoić różnorodne zapotrzebowanie. Szczególne uznanie znalazły aparaty telefoniczne, charakteryzujące się wysoką estetyką i dużą niezawodnością pracy. Centrale telefoniczne KX-TD są systematyczne modernizowane i wzbogacane o dodatkowe możliwości wraz z rozwojem rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

 

Centrala telefoniczna KX-TDA100

Do góry

Centrala telefoniczna KX-TDA200

 Centrala telefoniczna KX-TDA200 - specyfikacja systemu
Do góry

Centrala telefoniczna KX-TD816

 Centrala telefoniczna KX-TD816 - specyfikacja systemu
Do góry

Centrala telefoniczna KX-TD1232CE

 Centrala telefoniczna KX-TD1232CE - specyfikacja systemu
Do góry

Copyright © 2004-2007 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne DERCOM. Projekt strony MORTUMUS Marketing w wyszukiwarkach